דף הבית » אודות

אודות

לא משנה באילו מילים יפות ננסה לעטוף את הזִקְנה, בין אם נקרא לזה גיל הזהב או הגיל השלישי, תהליך ההזדקנות הוא מורכב ולא תמיד נעים. הראייה היא כבר לא מה שהייתה פעם, גם השמיעה כבר לא מזכירה את העבר, קשה יותר ללכת ויש צורך במקל, הליכון, או קלנועית, קיים קושי בזיכרון וביצירת זיכרונות חדשים, והתלות בבני משפחה או מטפלים הולכת וגוברת. 

אבל רגע, לא כל הקשישים חווים את הזקנה באותו האופן. יש כאלה שגם בגיל 90 עדיין מתפקדים בצורה עצמאית לחלוטין ושומרים על חיי חברה פעילים, ואחרים הופכים לסיעודיים שזקוקים להשגחה 24 שעות ביממה כבר בגיל צעיר. אנחנו מאמינים שכל קשישה וקשיש זכאים לקבל יחס אישי ומקצועי בהתאמה פרטנית למכלול הצרכים שלהם ושל בני ובנות המשפחה. אנחנו בבית להורים ערוכים לתת שירות מקצועי לפי תפיסת העולם הזו. 

למה דווקא בית להורים

אתר בית להורים פועל כבר יותר מעשר שנים ובזמן הזה סייענו כבר לאלפים רבים של משפחות, ועשרות משפחות חדשות מקבלות מאיתנו עזרה מדי חודש בכל התחומים שבהם אנו מתמחים ואוהבים לעשות.  

כולנו כאן רואים ערך עליון בסיוע לקשישים ובני משפחותיהם שנובע מכבוד ההורים, ולכן אנו גאים כל כך בעבודה שלנו. גם לנו יש הורים, וההורים של כולנו גידלו וטיפחו אותנו, ועכשיו הגיע תורנו לעזור להם, לתמוך בהם, ולתת להם את איכות החיים שמגיעה להם בין אם מדובר באנשים ששומרים על שגרת חיים עצמאית ובין אם מדובר בקשישים שזקוקים לפתרונות מורכבים יותר. 

הצוות המקצועי שלנו

צוות ״בית להורים״ מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום הזקנה. אנשי ונשות הצוות הם מומחים מובילים בתחומם שמספקים ייעוץ וליווי אישי במציאת פתרונות מגורים כמו בתי אבות, בתי אבות סיעודיים, מסגרות לתשושי נפש, ודיור מוגן. בנוסף אנחנו מעניקים ליווי רגשי וייעוץ במיצוי זכויות מול הרשויות. הצוות שלנו מורכב מאנשי:

עבודה סוציאלית: צוות שמתמחה בטיפול באוכלוסייה המבוגרת.

גרונטולוגיה: מומחים עם תואר שני במדעי הזקנה שמעניקים ייעוץ וסיוע להתמודדות של הקשישים ומשפחותיהם בתהליכים, בשינויים, ובמשברים שמתלווים לגיל השלישי. 

חשבונאות וייעוץ כלכלי: אנשי צוות שמסייעים בייעוץ וליווי פיננסי. 

השירות הטלפוני שלנו ממתין לכם בימי ראשון עד חמישי מ-8:30 בבוקר עד 18:00, וניתן להשאיר הודעה במענה הקולי או דרך האתר בכל שעה. אנו מחויבים לספק לכם את רמת השירות הטובה ביותר וצוות הייעוץ שלנו נותן שירות ללא עלות וללא כל התחייבות מצדכם.

חייגו עכשיו צרו קשר